KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12396339

nr 1239 6339

Acke Ã…slund

(1881-1958), Sverige

Etsningar, 2 st. Hästar, signerad, 1923. Motivet: 18x22 + 23x33

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 mars 2019
kl 18:51:04

Acke Ã…slund

Läs mer om Acke Ã…slund